fbpx
Strona Główna NewsyAktualności JuL przekroczył barierę 3 milionów sprzedanych płyt

JuL przekroczył barierę 3 milionów sprzedanych płyt

by Tymek
426 wyświetleń

JuL przekroczył barierę 3 milionów sprzedanych płyt

3 miliony sprzedanych płyt! JuL raper z Marsylii po raz kolejny śrubuje rekord. Przekraczając próg 3 milionów sprzedaży, Jul stał się jednym z najlepiej sprzedających płyty francuskich wykonawców. Tylko MC Solaar, sprzedał więcej płyt w historii francuskiego rapu.

Będąc tak wszechobecnym na szczycie sprzedaży, Jul pozostał wierny swojej recepturze, którą opanował do perfekcji: hiperproduktywności. W 2019 roku artysta wydał, aż 88 piosenek, które znalazły się na trzech albumach, odpowiednio w dwóch studyjnych i jednym darmowym. Utwory te ponownie pozwoliły artyście zdobyć platynową płytę za “Rien 100 rien”, a następnie złotą płytę za wydany pod koniec roku “C’est pas des lol”.

Jul stał się przede wszystkim niezaprzeczalnie jednym z najpopularniejszych zjawisk na francuskiej scenie dekady 2010-2019.
Mimo, że wartość artystyczna utworów JuL pozostawia dużo do życzenia, sporo artystów z rodzimej sceny chwali jego uczciwość oraz podejście dalekie od blichtru znanego u innych wykonawców.
Nie da się ukryć, że JuL’owi udało mu się zbudować lojalną i uzależnioną bazę fanów, która pochłania muzykę, mixtape’y i listy odtwarzania w ilościach wręcz hurtowych.

Zobacz także