Strona Główna NewsyAktualności Przegląd czerwcowych premier

Przegląd czerwcowych premier

by Tymek
190 wyświetleń

Poniżej prezentujemy listę czerwcowych premier płytowych.

Nekfeu – „Les Étoiles Vagabondes”
Premiera 6 czerwca

O projekcie pisaliśmy już w maju tutaj – 2 lata po premierze ostatniego albumu „Cyborg”, Nekfeu, członek 1995 i S-Crew, zaprezentuje nowy materiał. Co ciekawe premiera ma odbyć się w kinie wraz z pokazami filmu dokumentalnego zatytułowanego tak jak album „Les Étoiles Vagabondes”.

Guizmo – „GPG2”
Premiera 7 czerwca

Dzień po albumie Nekfeu, pojawi się druga cześć mixtape „GPG” jego ex-kolegi Guizmo (raperzy nie przepadają ze sobą). 28 latek, podopieczny labelu Y&W, zaprezentuje podwójny materiał na którym znajdzie się, aż 30 utworów.

Joe Lucazz & Eloquence – „L’Enfer ou l’eau chaude”
Premiera 7 czerwca

Dwóch weteranów sceny Joe Lucazz i Eloquence postanowiło połączyć siły i dać swoim fanom wspólny projekt. Płyta będzie zatytułowana „L’Enfer ou l’eau chaude” i ukaże się 7 czerwca.

#LenferouLeauChaude

Opublikowany przez Eloquence Piątek, 31 maja 2019

Tito Prince – „Un roi dans un HLM”
Premiera 7 czerwca

14 tytułów, tyle znajdzie się na nowym albumie „Un roi dans un HLM” Tito Prince. Raper mający na koncie numery z takimi graczami jak Youssoupha, Disiz czy Ol Kainry, tym razem nie zaprosił do współpracy nikogo.

Marwa Loud – „Life”
Premiera 14 czerwca

Marwa Loud to raperka/piosenkarka, która przebojem wbiła się na szczyty toplist w zeszłym roku z albumem Loud. Płyta pokryła się podwójną platyną a Marwa planuje kontynuacje 14 czerwca z nową płytą „Life”. Wśród gości na płycie ma znaleźć się m.in. Alonzo z Psy4 de la Rime. Czyżby raperka miała przejąć miejsce zajmowane niegdyś przez Diams? Zobaczymy…

Hayce Lemsi – „Ecorche Vif”
Premiera 14 czerwca

Hayce Lemsi aka La Kalash Humaine powraca z nowym albumem. Jeden z najbardziej technicznych raperów szykuje ciekawy materiał w który wmieszany jest nasz rodak MilionBeats – producent 3 numerów na tym LP. Ich ostatni klip „Jean Reno” do obejrzenia tutaj, kolejne pojawią się na dniach. We francuski radiu śmiga już nowy numer Barry Allen w którym Hayce porównuje się do kultowej komiksowej postaci Flash’a, pokazując przy okazji swoje możliwości i niesamowitą prędkość na majku. Instrumental możecie kojarzyć z naszego filmu promocyjnego.

LIM – „Renaissance”
Premiera 21 czerwca

Do gry wraca stary wyga LIM. Reprezentant 92 znany jest z bezkompromisowych tekstów osadzonych mocno w ulicznych klimatach. Nie inaczej będzie na nowym LP – Renaissance. Poniżej pierwszy singiel „Petit” do którego wkrótce powstanie klip.

Scylla – „BX Vice”
Premiera 28 czerwca

Na koniec miesiąca szykuje się premiera belgijskiego rapera Scylla. Charakterystyczny głos i melancholijne produkcje to jego znak rozpoznawczy. Na płycie gościnnie jeden gość – Isha. Co ciekawe to kolejna pozycja w której maczali ręce Polacy – płyta została po części nagrana i w całości aranżowana w studiu Young Veteran$ – duetu który tworzą Chris Carson (nasz rodak) i Kendo. Młodzi Weterani pojawiają się w creditsach jako autorzy kilku produkcji na tej płycie oraz jako autorzy mixu płyty. Obok nich za produkcję odpowiada m.in. Sofiane Pamart i Soulchildren.

Zobacz także