Strona Główna NewsyAktualności Rockin Squat zapowiada swój nowy album

Rockin Squat zapowiada swój nowy album

by Tymek
75 wyświetleń

Rockin Squat zapowiada swój nowy album

RCKNSQT a.k.a Rockin Squat to weteran francuskiej sceny – od lat 80tych związany z legendarną grupą Assassin. Co ciekawe prywatnie Rockin Squat jest bratem znanego aktora Vincenta Cassela. Po rozpadzie grupy w latach 2000, raper kontynuuje karierę solo. Już 11 września 2021 usłyszymy jego nowy materiał zatytułowany “Prison Planete”.
Na płycie znajdziemy sporo ciekawych gości pojawia się m.in. Akhenaton z IAM, Nikkfurie z La Caution czy popularny ostatnio Souffrance z grupy L’uZine. Tematyka “Prison Planete” jak nie trudno będzie się domyślić oscyluje wokół tematów spiskowych teorii. Na albumie pojawić ma się kontynuacja utowru “Esclave 2000” znanego z albumu “Touche d’espoir”. W nowej wersji obok RCKNSQT pojawi się podziemny raper Mysa.

Na stronie labelu Livin Astro ruszył preorder albumu, obok wersji cd dostępne są winyle i kasety a także nietypowy pakiet warty aż 600 Euro w którym obok nośników z albumem znajduje się bilet na pociąg, pobyt w 3 gwiazdkowym hotelu i bilet na releas party oraz spotkanie z raperem.

Sprawdźcie klip do tytułowego utworu: