Strona Główna NewsyAktualności Sofiane chce stworzyć własne nagrody

Sofiane chce stworzyć własne nagrody

by Tymek
220 wyświetleń

Sofiane chce stworzyć własne nagrody

Sofiane stoi na czele prawdziwego imperium – raper, właściciel wytwórni Affranchis, a ostatnio także aktor, ujawnił, że ma w planach uruchomienie własnych nagród Victoires de la musique du Rap!

Raper nie od dziś działa sporo aby zjednoczyć scenę wraz z projektami takimi jak Rentre dans le cercle – gdzie połączył raperów z różnych pokoleń, producentów i dziennikarzy w specjalnych sesjach freestylowych. Sporo namieszał również z ostatnim albumem/kompilacją 93 Empire – gdzie zjednoczył po raz pierwszy ponad 40 raperów reprezentujących osławiony departament Seine Saint Denis (93).

Sofiane chce teraz zrealizować swój najnowszy koncept stworzyć Victoires de la musique du Rap. Fianso rozpoczął już pozyskiwanie firm do realizacji projektu (zamieszane w projekt mają być m.in. Vivendi i agencja Havas). Projekt Fianso podobnie jak zrealizowane niedawno Popkillery mają być odpowiedzią branży rapowej na Victories de la Musique (odpowiednik naszych Fryderyków) i pewne obiekcje odnośnie corocznych nominacji branży muzycznej, która nie zawsze koresponduje z tym co rzeczywiście dzieje się na francuskiej rap scenie.

Zobacz także