fbpx
Strona Główna NewsyAktualności 5 kawałków z PSG w tle

5 kawałków z PSG w tle

by Tymek
980 wyświetleń

5 kawałków z PSG w tle

W ostatnich dniach wszystkie oczy piłkarskiego świata spoglądają na Paryż, po tym jak PSG pozyskało Leo Messiego.
Rap i PSG często idą w parze, od widocznych w klipach koszulek francuskiego klubu, przez mixtape (słynne kasety Pur Son Ghetto wypuszczone przez Dawala) po liczne nazwiska piłkarzy PSG, którzy pojawiają się w tekstach raperów. Wybraliśmy dla Was 5 teledysków, w których przewija się motyw paryskiego klubu.

Rohff – Paris

Utwór Rohff’a prezentujemy Wam w wersji live gdzie jeszcze bardziej słychać inspirację przyśpiewkami z Parc des Princes.

Jazzy Bazz – Ultra Parisien

Jazzy Bazz z L’Entourage wypuścił “Ultra Parisien”. To nasz ulubiony numer w tematyce kibicowskiej, w którym raper pokazuje swoją miłość do PSG wspominając po kolei różne etapy swojej fascynacji klubem z perspektywy trybun.

Niska ft. Rako, Brigi, Trafiquinté, Madrane – Freestyle PSG

Utwór, stał się trampoliną kariery Niska i sprawił, że cała Francja zaczęła tańczyła “Charo Dance”. Więcej o tym kawałku i karierze Niska przeczytasz tu.

Kennedy – PSG Boyz

W czasach przed przyjściem do paryskiego klubu katarczyków, swój numer wypuścił Kennedy, będący kiedyś nadzieją sceny. Postać Kennedy przypomniał niedawno w jednym z singli Benjamin Epps – nowa nadzieja francuskiego rapu.

Sully Sefil x JoeyStarr x Dayron Ferguson – Paris est Magic

Tytuł “Paryż to magia” to hymn dla francuskiej stolicy, jej sztuki, gastronomii, mody, ale przede wszystkim do klubu piłkarskiego Paris Saint Germain.

Zobacz także