Strona Główna NewsyAktualności Czyżby szykował się kolejny beef? Sofiane vs Booba & Lacrim?

Czyżby szykował się kolejny beef? Sofiane vs Booba & Lacrim?

by Tymek
394 wyświetleń

Czyżby szykował się kolejny beef między gwiazdami francuskiej sceny rapowej?

Fianso, Lacrim, Booba i Hornet La Frappe łączą się w historię, którą Fianso opowiedział podczas prywatnej rozmowy telefonicznej, która wyciekła. Sofiane po raz pierwszy wspomina o prowokacji Booby i jego ekipy wobec niego, aby skłonić go do starcia z nim, z tym wyjątkiem, że raper z 93 nigdy nie chciał odpowiedzieć na ataki i wolał nie wpaść w pułapkę zastawianą przez Boobę.
Następnie osoba, z którą Sofiane rozmawiała przez telefon, powiedziała mu, czy Booba dobrze sobie radzi z Lacrim, a Fianso odpowiedział spokojnie: „Lacrim jest jego „młodym” (podoopiecznym), to ten mały chłopiec od Booby”.

To zdanie rozgrzało media i internet. Booba odniósł się do tego na swoim instagramie gdzie opublikował fragment wspólnego klipu z Lacrim wraz z tekstem „Tu nie ma starszego i młodszego. Tylko ludzie (ziomki)” w odniesieniu do słów Sofiane. Nie wiadomo kto opublikował prywatną rozmowę Sofiane, ale na pewno ma na celu uderzenie w rapera i jego obecną coraz mocniejszą pozycję na scenie.

Na sam koniec rozmowy, która wyciekła Sofiane uderzył też z mocnymi słowami zniewagi w kierunku rapera Hornet la Frappe. Fianso uderzył w młodego rapera z Epinay sur Seine (93), z którym łączyły go wspólne utwory (m.in. „Le Cercle” z albumu „Bandit Salete”, „Longue Vie” wraz z Ninho na albumie „Affranchis” czy „T’es un marrant” z albumu „Dans les yeux”), ale po jego współpracy z Lacrim, Fianso pali mosty łączące go między nim a Hornetem. Wniosek, Lacrim i Hornet la Frappe są teraz wrogami Sofiane. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Zobacz także