fbpx
Strona Główna NewsyAktualności GLK z mocną listą gości na albumie “Indecis”

GLK z mocną listą gości na albumie “Indecis”

by Tymek
187 wyświetleń

GLK z mocną listą gości na albumie “Indecis”

Od wydania albumu “Un jour ou l’autre” w 2018 roku GLK pozostaje dość dyskretny. Na swoim ostatnim albumie artysta z departamentu 93 zgromadził niezłą plejadę gwiazd – Ninho, Rk, Koba LaD, Soolking i KRK.

W zeszłym roku GLK dołączył do labelu Bendo Music, który wydaje płyty m.in. Demi Portion czy duetu Djadja & Dinaz. Pod skrzydłami Bendo music pojawiły się liczne freestyle – „11%” „22%”; „44%”, „88%” i „93%”, które miały przybliżyć artystę większej publiczności. To właśnie ten ostatni freestyle Tijuana (“93%”) z mocną reprezentacją departamentu 93 na feacie (DA Uzi, Hornet la Frappe i Landy) okazał się największym sukcesem. Do dziś zgromadził prawie 20 mln wyświetleń na YouTube i rozgrzał wśród fanów oczekiwania na nowy album rapera.

27 marca 2020 ma ukazać się nowy album GLK. Płyta zatytułowana będzie “Indecis” i po wydanym niedawno pierwszym singlu “Maudit” przyszedł czas by poznać okładkę i gości tego projektu. A tu jak przy okazji poprzedniej płyty roi się od głośnych ksywek – Koba LaD, Heuss L’enfoiré, Soolking, Naps, Da Uzi, Hornet la Frappe, Landy i Dystinct.
Kilka dni temu pojawił się też freestyle Booska Indecis nagrany dla portalu Booska-P.

Okładka albumu poniżej.

Zobacz także