fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Nowy singiel Damso – Vie a w nim linijki w kierunku Booba

Nowy singiel Damso – Vie a w nim linijki w kierunku Booba

by Tymek
230 wyświetleń

Nowy singiel Damso – Vie a w nim linijki w kierunku Booba

Damso zaserwował nam dziś niespodziankę w postaci nowego singla. Podczas gdy fani z niecierpliwością czekają na nowy projekt rapera zatytułowany QALF, o którego premierze mówi się od zeszłego roku (według ostatnich informacji projekt jest obecnie w ostatniej fazie przygotowań), belgijski raper niespodziewanie wydał nowy singiel. Piosenka zatytułowana Vie jest hołdem w kierunku ciotki rapera, zmarłej w wyniku koronawirusa. Osobisty kawałek, w którym mówi o swoim związku z religią oraz swojej wizji nieba i piekła, przywołując śmierć, temat, który pojawiał się już w jego kawałkach.

Ciekawość słuchaczy wzbudziły dwa wersy, który wydają się być przytykiem do Booby, z którym raper jest skonfliktowany od czasu odejścia z labelu 92i:

Beaucoup d’moyens, mais plus aucun talent, y a qu’ton image qui vend (Wiele środków, ale brak talentu, tylko twój wizerunek, który sprzedaje)

Fuck ton cardio gros si j’te tabasse ça traînera pas longtemps (Jebać twoje cardio gościu, jeśli cię zbiję nie potrwa to długo)

Zobacz także