fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Soprano łowcą gwiazd

Soprano łowcą gwiazd

by Tymek
262 wyświetleń

Francuski artysta Soprano przygotowuje się ruszenia w bezprecedensową muzyczną podróż z okazji nowej trasy koncertowej. W 2022 marsylczyk wyrusza w trasę po Stadionach w całej Francji, która rozpocznie się 11 czerwca 2022 roku na stadionie Groupama w Lyonie. Następnie uda się do Orange Vélodrome w Marsylii 18 czerwca 2022, a tydzień później do Matmut Atlantique w Bordeaux 25 czerwca 2022. Soprano zakończy swoją trasę “Chasseur d’etoiles” (łowca gwiazd) koncertem, 2 lipca na Stade de France w Paryżu.

Po Johnny Hallyday i Indochine, Soprano stanie się pierwszym francuskim artystą, który organizuje trasę wyłącznie na stadionach i pierwszym artystą muzyki urban, który podejmie to wyzwanie!

Podczas tej nowej francuskiej trasy Soprano będzie miał okazję wykonać piosenki ze swojego nadchodzącego albumu, zatytułowanego “Chasseur d’etoiles”. Płyta, która ma trafić do sklepów w 2021 roku, będzie następcą “Phoenix”. Wydany w 2018 roku album, uzyskał do dziś diamentową certyfikację za ponad 500 tyś sprzedanych kopii.

Zobacz także