fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Ninho przyspiesza M.I.L.S. 3 z powodu wycieku

Ninho przyspiesza M.I.L.S. 3 z powodu wycieku

by Tymek
221 wyświetleń

Ninho przyspiesza M.I.L.S. 3 z powodu wycieku

Dopiero co pisaliśmy o zapowiedzi nowego mixtape M.I.L.S. 3 a tymczasem w weekend Ninho zaskoczył wszystkich publikując płytę w sieci!
Wszystko za sprawą domniemanego wycieku płyty i szybkiej reakcji artysty, który przyspieszył premierę o kilka tygodni.

Na M.I.L.S. 3 trafiło 17 utworów będących mieszanką klimatów jakie znamy z wcześniejszych dokonań rapera. Znajdziemy tu więc i kawałki mocno techniczne, jak i bardziej melodyjne. Wśród kilku featuringów warto zwrócić uwagę na kooperację z belgijską gwiazdą Damso w kawałku „Promo”. Utwór mówi o sprawach bliskich Ninho – miłości i biznesie. Harmonia między tymi dwoma talentami francuskojęzycznego rapu jest słyszalna, a całość wyprodukował SNK.

Oprócz Damso na płycie usłyszeć można też kawałek z Hösem Copperfieldem, nowicjuszem z wytwórni Ninho – TTR w kawałku „Tu sais qu’on est gang”. Pojawia się Heuss l’Enfoiré w utworze „Centre commercial”, a także Yaro, który odwdzięcza się w „Le Jeu” za zwrotkę gospodarza w swoim singlu “Mec de Cite” (z PLK). Oprócz raperów mamy tu jeszcze piosenkarza Griff’a. Na mixtape słychać poszukiwanie nowych pomysłów i melodii.

Ciekawą teorię wysnuł jeden z komentujących na twitterze. Twierdzi on, że “wyciek” mógł okazać się zamierzony, a za parę dni usłyszymy dodatkowe utwory w formie drugiej płyty. Zwiastować ma to brak zapowiadanego wcześniej feat’u z Nekfeu oraz paru numerów teasowanych wcześniej na instagramie. Dodatkowym faktem stojącym za teorią o drugiej płycie ma być okładka – która po dodaniu drugiej płyty miała by stanowić całość. W dobie niecodziennych promocji płyty czy popularnego ostatnio rozszerzania wydań (tzw. expansion) może być coś na rzeczy.

Warto dodać że w 24h od premiery płyta osiągnęła imponująca liczbę streamów będąca równowartością 9145 sprzedanych egzemplarzy. Czyby szykował nam się kolejny rekord?

Zobacz także