Strona Główna NewsyAktualności Soolking – nowy podwójny album w marcu!

Soolking – nowy podwójny album w marcu!

by Tymek
40 wyświetleń

„Vintage” to drugi solowy album rapera Soolking. Album ukaże się 20 marca 2020 roku, półtora roku po „Fruit du démon”, debiutanckim krążku rapera.

Ogłoszony niedawno z okazji wydania pierwszego singla „Meleğim” z udziałem Dadju, Vintage to podwójny album na którym znajdzie się dwadzieścia utworów. Dwie płyty, które składają się na album, będą zatytułowane „Glace” (Lód), a „Feu” (Ogień). Każda płyta ma swoją własną okładkę, obie wykonane przez Fifou, fotografa, który ma na koncie współpracę z raperem przy jego pierwszym albumie, a także mnóstwo innych okładek na koncie (PNL, Niska, Booba, Kaaris, Maes…).

W sumie na Vintage jest obecnych jest aż dziewięciu gości. Siedmiu gości z Francji – SCH, Heuss l’enfoire, Dadju, Gambi, grupa 13 Block, JuL i Kliff, i dwie kolaboracje międzynarodowe – gwiazda algierskiej piosenki Cheb Mami i niemiecki raper MERO.

Patrząc na ogromne liczby wyświetleń i streamów pod utworami Soolking, możemy oczekiwać od podopiecznego Fianso, powtórzenia sukcesu poprzedniego albumu, który sprzedał się w ponad 100 tyś egzemplarzy.

Zobacz także