Strona Główna NewsyAktualności Kolejny młody raper ofiarą strzelaniny

Kolejny młody raper ofiarą strzelaniny

by Tymek
336 wyświetleń

Dwudziestokilkuletni raper Crim’s stał się ofiarą próby zabójstwa, zeszłej nocy w Bonneuil-sur-Marne w Val-de-Marne (Departament 94). Został kilkukrotnie postrzelony przez dwóch zamaskowanych mężczyzn.

Le Parisien donosi, że wieczorem 24 lutego, tuż po godzinie 20, młody raper został poważnie ranny w wyniku postrzału w swoim rodzinnym mieście Bonneuil-sur-Marne, a dokładniej przy Place des Libertés. Według tego samego źródła, został postrzelony co najmniej trzy razy, przez dwóch zakapturzonych mężczyzn, którzy oddali kilkadziesiąt strzałów w jego kierunku.

Napastnicy poruszali się Volkswagen T-Roc. Jeden z nich był uzbrojony w broń długą, a drugi pistolet automatyczny.

Służby ratunkowe zostały szybko zaalarmowane przez świadków zdarzenia. Przy wsparciu pogotowia ratunkowego młody artysta trafił do szpitala w Henri-Mondor de Créteil w ciężkim stanie.

Prokuratura Créteil wszczęła śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa. Dwóch strzelców jest wciąż poszukiwanych przez policję.

To kolejny w ostatnim czasie atak na raperów, kilka dni temu informowaliśmy o egzekucji na młodym marsylskim raperze Zee. Co pokazuje, że przenikanie się świata handlu narkotykami i rapu nie należy do najbezpieczniejszych.