Strona Główna NewsyAktualności Machine – nowy singiel Wojtka

Machine – nowy singiel Wojtka

by Tymek
373 wyświetleń

Wojtek to francuski raper pochodzący z Polski, reprezentant 95 departamentu. Wojtek jest legendą battle-rapowej ligi Rap Contenders. Kojarzony przede wszystkim ze swojego unikalnego stylu oraz rekordu 4 tytułów Rap Contenders. Obecny w RC od 2. edycji, wygrał swój pierwszy tytuł przeciwko Gaidenowi, po czym wrócił, by wygrać odpowiednio 9. i 10. edycję przeciwko Maadou i Louvarowi. Pomimo ogłoszenia swojej emerytury na RC10, wrócił do 13. edycji, by zmierzyć się z Hermano Salvatore, z którym także wygrał.
Jedyną osobą, która może pochwalić się wygraną potyczką z Polskim mistrzem jest Jazzy Bazz (L’Entourage) z którym Wojtek pojedynkował się w swoim debiucie na Rap Contenders.

Poniżej kilka jego najlepszych występów, wymagana niestety jest znajomość francuskiego:

Oprócz battle rapu, Wojtek ma na koncie mixtape “Wojtape” wydany w 2013. Pod koniec 2019 ukazał się nowy singiel Wojtka zatytułowany Machine, który wyprodukowała ekipa French Cut. Czyżby to zapowiedź nowego albumu polskiego rapera?

Wojtek w 2020 przemierza Francję ze swoim one man show zatytułowanym “Wojtek, Sa Mère la Plume”, będącym swoistym połączeniem stand’upu, battle rapu i teatru.

Zobacz także