Strona Główna NewsyAktualności Rusza francuska edycja “Rhythm and Flow”. Poznaliśmy jurorów!

Rusza francuska edycja “Rhythm and Flow”. Poznaliśmy jurorów!

by Tymek
218 wyświetleń

Netflix zapowiada francuską wersję swojego programu „Rhythm + Flow: Nouvelle école”.

“Rythm and flow” to format, który podbił Stany Zjednoczone. Rapowy talent show został uruchomiony w 2019. W jego jury zasiedli Cardi B, TI i Chance the Rapper. Teraz czas na przeprowadzkę do Francji i nowe jury w skład którego wejdą: Niska, Shay i SCH!

Jak zapowiedziano w oficjalnym komunikacie prasowym, 3 gwiazdy rapu, jury konkursu, pojadą do swoich rodzinnych miast, aby znaleźć nowe talenty na rapowej scenie: Niska będzie szukał w Paryżu, Shay w Brukseli i SCH w Marsylii. Podążą za młodymi raperami, którzy dadzą z siebie wszystko, by wygrać zawody i zrealizować swoje marzenia.

Wszyscy trzej artyści wypowiadali się na temat programu. Shay wyjaśnia: „Rap to głównie męskie środowisko i mam nadzieję, że ta seria przyczyni się do rozwoju mentalności i kultury. Chcę zobaczyć więcej rapujących kobiet. Mam nadzieję, że będą masowo uczestniczyć w Rhythm + Flow: Nowa szkoła”. SCH deklaruje: „Cała moja młodość widziałem w tv tego typu konkursy, ale nigdy dla naszej kultury”. Niska wyjaśnia: “Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i współpracą z kolejnym pokoleniem raperów i pokażę im, że „z determinacją wszystko jest możliwe”.

Program, będzie składał się z 8 odcinków, został wyprodukowany przez Black Dynamite i wyemitowany zostanie w 2021 roku.

Zobacz także