Strona Główna NewsyAktualności Samat zakończył odsiadkę i zapowiada nowy projekt

Samat zakończył odsiadkę i zapowiada nowy projekt

by Tymek
274 wyświetleń

Samat zakończył odsiadkę i zapowiada nowy projekt

22 września 2017 r. Przy Avenue de New York w 16. dzielnicy Paryża raper Samat został zatrzymany przez policję po licznych wykroczeniach drogowych. Służby odkryły w jego pojeździe automatyczny pistolet 9 mm, 32 naboje, trochę haszyszu i 1800 euro w gotówce.

W kwietniu 2017 r. Centralne biuro ds. Zwalczania przestępczości zorganizowanej (OCLCO) zostało poinformowane o istnieniu sieci handlu konopiami indyjskimi i sprzedaży broni. Sieć prowadzona była przez dwóch mężczyzn z miasta Stains i jednego z Saint-Denis. O tych dwóch mężczyznach mówi się, że są dwoma braćmi znanymi z morderstw, przemytu narkotyków, oszustw i kradzieży. Policjanci, którzy zajmowali się posłuchami, w końcu odkryli, że tylko jeden z dwóch braci był zaangażowany w transakcje, drugą osobą zamieszaną w nielegalne interesy był raper Samat, znany już wcześniej policji (raper przesiedział kilka lat podejrzany o zabójstwo).

Mimo zatrzymania rapera, ten dalej kontrolował handel narkotykami z więzienia w Osny z użyciem 5 telefonów komórkowych.
Różne źródła umożliwiły śledczym odkrycie broni, którą gang sprzedawał, w tym między innymi dwie kamizelki kuloodporne, 77 kilogramów marihuany i 28 000 euro.

Podczas przesłuchań kilku podejrzanych przyznało się do udziału: jeden ze sprzedawców narkotyków, nianie (odpowiedzialne za przetrzymanie narkotyków w domu), a także sprzedawcy narkotyków i broni. Pozostali podejrzani milczeli lub odmawiali udziału w sprawie.

Po półtora roku nieobecności raper Samat zakończył odsiadkę i powraca do rap gry.

Nie znamy dokładnej daty premiery nowego materiału ale wiemy, jacy goście wezmą udział w jego nowym projekcie zatytułowanym „Commission Rogatoire”.
Już jutro premierę będzie miał jego nowy klip „Crime organise” z udziałem Kalash Criminel. A oprócz zamaskowanego reprezentanta Sevran, na kolejnym projekcie usłyszymy gościnnie m.in. Kaaris, Timal, Niro i jego przyjaciół Bakyl i Sofiane z którymi raper już wcześniej nagrywał kawałki m.in. na projekcie Je suis passe chez So.

Premier extrait du nouvel album de #samat…Ca sort demain… #leretour #kalashcriminel #fdrs4 #fdrs5 #bakyl

Opublikowany przez BAKYL Wtorek, 3 września 2019

Zobacz także