Strona Główna NewsyAktualności Serial Valide w polskim C+!

Serial Valide w polskim C+!

by Tymek
2 wyświetleń

Serial Valide w polskim C+!

Bardzo fajna informacja dla fanów francuskiego rapu w Polsce. Już od 7 stycznia na łamach polskiego C+ dostępny będzie pierwszy sezon serialu Valide. Dla przypomnienia serial odniósł ogromny sukces we Francji, a dzięki rolą w serialu, mocno wystrzeliły kariery 3 głównych bohaterów jakich grają Hatik (Apash), Sam’s (Mastar) i Bosh (Carnage). Reżyserem filmu jest Frank Gastambide znany z realizacji piątej części filmu Taxi.

Polski Trailer:

Notka prasowa C+:
Hitowy serial o francuskim świecie rapu już w Polsce. VALIDÉ od 7 stycznia w CANAL+ online

Uliczny rap, bezkompromisowość, rywalizacja. VALIDÉ to francuska produkcja CANAL+, która szturmem podbiła rodzimą widownię, notując ponad 33 miliony wyświetleń. Obok profesjonalnych aktorów w serialu pojawili się również znani francuscy raperzy, m.in. Lacrim, Ninho, Soprano, Kool Shen czy Salvatore Esposito. Polska premiera VALIDÉ już 7 stycznia w serwisie CANAL+ online i na antenie CANAL+.

Clémence to utalentowany młody raper, były dealer narkotyków. Jest równie odważny i kreatywny, co lekkomyślny i impulsywny. Najważniejsi są dla niego dwaj przyjaciele z dzieciństwa i rodzina, na którą zawsze może liczyć. Życie jednak nie jest dla niego łaskawe – w dzieciństwie opuścił go ojciec, jako nastolatek trafił też do poprawczaka. Swoje bolesne doświadczenia przelewa na muzykę, a jego umiejętności dostrzega jedna z największych gwiazd francuskiego rapu. Jednak sojusz szybko przeradza się w niebezpieczną rywalizację. Będąc u progu sławy, młody chłopak przekona się, że w rapie – bardziej niż w jakiejkolwiek innej branży – sukces rodzi konsekwencje.

Producentem i współreżyserem serialu jest Franck Gastambide – znany z takich produkcji jak „Taxi 5” czy „Porn in the hood”. W głównej roli wystąpił Hatik, jeden z najpopularniejszych raperów we Francji. Produkcja zdobyła we Francji ogromną popularność, bijąc rekord oglądalności – od premiery pierwszego sezonu serial obejrzano ponad 33 miliony razy.

„VALIDÉ to przepustka za kulisy świata francuskiego rapu – z gościnnie występującymi gwiazdami, grającymi samych siebie. Rap był kiedyś undergroundem, muzyką biednych przedmieść zwanych banlieues. Dziś to zmieniający się ruch muzyczny, najpopularniejszy gatunek we Francji, cieszący się milionami odtworzeń” – mówi Gastambide.