fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Seth Gueko wypuszcza kolekcję z marką Tealer

Seth Gueko wypuszcza kolekcję z marką Tealer

by Tymek
186 wyświetleń

Seth Gueko wypuszcza kolekcję z marką Tealer

TEALER to paryska marka odzieżowa, która powstała w 2011 roku. Tealer współpracuje i tworzy kolekcje z bardzo znanymi markami, takimi jak m.in. Nike, G-Shock, Fila. Ma na koncie także kolaboracje z muzykami m.in. Asap Ferg, Rihanna, Wiz Khalifa, SchoolboyQ, Vladimir Cauchemar czy Joey Starr.

Nadszedł czas na nową kolaborację ze światem francuskiego rapu. Tym razem do współpracy paryska marka zaprosiła Seth Gueko z którym wypuściła limitowaną kolekcję Barlou x Tealer. W jej skład wchodzą bluza, longsleeve, t-shirt i czapka zaprojektowane w kolorach czarnym, białym i neonowo zielonym. Całości towarzyszy wspólna sesja zdjęciowa w której razem z raperem pojawia się jego syn Stos, z którym niedawno Seth Gueko wypuścił wspólną Ep’kę – “Tel pere, tel fils”. Jeśli chodzi o ceny, współpraca Tealer x Seth Gueko nie jest zbyt droga – ceny zaczynają się od 40eur (koszulka, czapka).

Kolekcję Tealer x Seth Gueko możecie zamówić stąd.

Seth Gueko wypuszcza kolekcję z marką TealerSeth Gueko wypuszcza kolekcję z marką TealerSeth Gueko wypuszcza kolekcję z marką TealerSeth Gueko wypuszcza kolekcję z marką TealerSeth Gueko wypuszcza kolekcję z marką Tealer

Zobacz także