fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Sifax mocno do Fianso – sk*rwysynu oddaj mi kontrakt

Sifax mocno do Fianso – sk*rwysynu oddaj mi kontrakt

by Tymek
347 wyświetleń

Gorąco ostatnio w obozie Sofiane. Mimo, że raper nie może narzekać w ostatnim czasie na swoją karierę muzyczną i aktorską czy sukcesy biznesowe, to jednak trochę krwi napsuł mu jego podopieczny Sifax. Raper z Boboch L’Abreu, który w 2020 wydał album “La Mentale” w należącym do Fianso, labelu Affranchis Music. 14-ścieżkowy projekt z kilkoma gośćmi, takimi jak Soolking, Heuss L’Enfoiré, Naps i Fianso, zawierał m.in. singiel “Mecs de cités”, którego klip ma prawie 40 milionów wyświetleń na YouTube. Od czasu wydania tego projektu młody raper był bardzo dyskretny, zamieszczając jedynie klip “Tu croyais quoi” w marcu zeszłego roku.

Sifax w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się w mocnych słowach na temat Fianso i tego, że nie dotrzymuje on słowa. Mimo sukcesów raper skarży się, że nie otrzymał wynagrodzenia adekwatnego do wygenerowanych przychodów labelu, plus dodatkowo oskarża Sofiane, że ten blokuje jego kontrakt, nie dając mu opcji rozwiązania umowy i blokuje także dostępy do jego mediów społecznościowych i kanału YouTube.

“Skurwysynu, doprowadzę cię do szału, jeśli nie oddasz mi mojego kontraktu. To z tobą rozmawiałem na początku, więc Ty przyjdź do mnie (…) jeśli nie przyjdziesz do mnie i nie oddasz mi kontraktu, żebym mógł pracować na swoje konto, nie zostawię cię, to będzie brudne i możesz otaczać się kim chcesz, ssać komu chcesz dla swojego bezpieczeństwa, wallah, nikt i nic mnie nie powstrzyma”

Czekamy na rozwój sytuacji.

Zobacz także