fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Sofiane i Kool Shen znowu razem w studio. Znamy szczegóły nowego projektu

Sofiane i Kool Shen znowu razem w studio. Znamy szczegóły nowego projektu

by Tymek
448 wyświetleń

Sofiane i Kool Shen znowu razem w studio. Znamy szczegóły nowego projektu
Sofiane i Kool Shen to dwie mocne postacie reprezentujące różne pokolenia i ten sam departament – Seine Saint Denis (93).

We wrześniu 2018 r. Fianso wykonał konkretny ruch i zaprosił do współpracy Kool Shen’a i jego partnera z NTM – Joey Starr’a, którzy po latach przerwy nagrali wspólnie z nim utwór “Sur le drapeau”. Singiel ten stał się hitem i wizytówką przygotowanej przez rapera z Blanc-Mesnil kompilacji “93 Empire”, na której znaleźli się wyłącznie artyści reprezentujący 93 departament.

Kilka dni temu media społecznościowe obiegła fotka na której Sofiane i Kool Shen wspólnie pojawili się w studio. Zwiastować to może tylko ich kolejną współpracę! Udało nam się uchylić rąbka tajemnicy i dotarliśmy do informacji o projekcie na który ma trafić wspólny utwór obu raperów.

Projekt nazywa się Œuvre d’art – The One i będzie wydawany w modnej ostatnio formie krótkich EP’ek. Łącznie mają pojawić się 4 części, każda po 4 utwory. Znamy casting pierwszej z nich i wygląda on bardzo mocno, bo oprócz Sofiane i Kool Shen’a, znajdzie się na nim także solowy numer drugiej połowy NTM – Joey Starr‘a. Oprócz tego kompanii Kool Shen’a z ekipy IV My People – Busta Flex w utworze solo, a także Zoxea, który połączy swoje siły z Aketo i Tunisiano czyli grupą Sniper. Za produkcję wszystkich utworów odpowiada ALLINBEATZ, który ma na koncie współpracę z takimi wykonawcami jak Soulkast, Salif, Mister You czy Dry.

Premiera projektu 3 lipca 2020.

Zobacz także