Strona Główna NewsyAktualności Soso Maness przyszłym merem Marsylii?

Soso Maness przyszłym merem Marsylii?

by lukasz
158 wyświetleń

Raper mocno związany z Marsylią kolejny raz zaskakuje. Tylko w tym miesiącu był obecny w programie Netflix “Rhythm + Flow” oraz wydał nową płytę. Album “A l’aube” miał premierę 10 czerwca. Jak to bywało przy poprzednich albumach, nie zabrakło głośnych ksywek na featach (SCH, Dinos, Maes, Vladimir Cauchemar, Mac Tyer, Josman).

Promując swoją płytę udzielił wywiadu PureBreak. Na pytanie „Czy zamierzasz startować do Urzędu Miasta Marsylii?”– odpowiada pozytywnie, potwierdzając, że planuje kandydować w wyborach w 13. i 14. dzielnicy Marsylii w 2026 roku, podczas kolejnych wyborów samorządowych.

Dodatkowo dodaje „Zawsze interesowałem się problemami w dzielnicach i myślę, że jak tam mieszkałem, mogłem mieć rozwiązania”. Co ciekawe wspomniał że przyjmie SCH jako swojego zastępcę. Ostatnie stwierdzenie traktujemy jednak jako formę żartu.

Dopiero za 4 lata dowiemy się, czy raper zdecyduje się na ten krok. Niemniej jednak jego wiedza i zainteresowanie sprawami społecznymi to temat, który regularnie podkreśla w swoich tekstach. Pewne jest to, że Soso Maness dorastając w dzielnicy Font Vert, zna problemy tamtejszych mieszkańców.

Zobacz także