fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Akhenaton wypuszcza limitowaną serię butów

Akhenaton wypuszcza limitowaną serię butów

by Tymek
196 wyświetleń

Akhenaton wypuszcza limitowaną serię butów

Akhenaton pozazdrościł młodszym kolegom po fachu i wypuszcza sygnowany przez siebie model butów w kolaboracji z marką Clae. Ekskluzywna współpraca ograniczona będzie do 300 numerowanych par.

Philippe Fragione alias Akhenaton to artysta znany jest ze swojej charyzmy, zaangażowania, szczerości i oczywiście z wielopłaszczyznowej kariery artystycznej: raper, piosenkarz, producent, scenarzysta… Architekt francuskiego rapu i lider grupy IAM.

Akhenaton wypuszcza limitowaną serię butów

Akhenaton kooperuje z Clae na ich flagowym modelu Bradley

Bradley AKH jest wykonany ręcznie z białej włoskiej skóry nappa. Ukłon w stronę korzeni rapera, którego rodzina pochodzi z Neapolu.
Skóra została opracowana w certyfikowanej garbarni, która słynie z dobrych praktyk produkcyjnych. Podeszwa SP (Standard Premium) została wykonana z gumy pochodzącej z recyklingu. Wzmocnienie pięty z czarnego nubuku ozdobionego sygnaturą AKH-Clae Los Angeles. Aby zoptymalizować komfort, Bradley AKH ma formowaną wkładkę z pianki EVA z sygnaturą AKH.

Oczywiście pudełko jest ekologiczne, wyprodukowane z tektury z recyklingu, podobnie jak cała kolekcja CLAE. W ramach tej ekskluzywnej współpracy każda para jest numerowana, ozdobiona logo AKH-Clae Los Angeles i wersem z jednej z piosenek rapera.

Bradley AKH będzie dostępny już 4 grudnia w cenie 149 euro na stronie clae.eu.

Zobacz także