Strona Główna NewsyAktualności Booba zgarnia gigantyczną sumę za kontrakt z Pumą

Booba zgarnia gigantyczną sumę za kontrakt z Pumą

by Tymek
514 wyświetleń

Puma w ostatnim czasie zgarnia niezłe twarze do swojej promocji. Po Neymar Jr., J. Cole, Shay, Rilès czy nawet nieżyjącym już Nipsey Hussle, przyszła kolej na Boobę, który dołącza do zespołu promującego markę Puma.

Co widać i na polskim rynku, Puma stara się sponsorować raperów. We Francji do tej pory twarzami marki byli m.in. MHD, PLK i Alonzo. Co ciekawe to właśnie przez unikalną odzież dostępną tylko dla swoich ambasadorów do więzienia trafił MHD, którego zidentyfikowano na miejscu zbrodni właśnie przez noszenie sampli Pumy.

Tym razem ogłoszenie to prawdziwa bomba. Chodzą pogłoski, że Booba jako nowy ambasador Pumy stanie się bogatszy o co najmniej pół miliona euro.

Raper mieszkający na co dzień w Miami ma na koncie sukcesy i doświadczenia z własną marką Unkut. W 2015 roku marka wygenerowała ponad 15 milionów euro obrotu! Booba postanowił jednak odsprzedać swoje udziały w Unkut i założył nową markę DCNTD. Oprócz niej Booba niedawno uruchomił także merchandising związany ze swoją karierą muzyczną. W sklepie jego labelu 92i można znaleźć m.in. t-shirty i bluzy nawiązujące do jego klasycznych wydawnictw z przed lat – Temps Mort, a także grupy Lunatic jaką przed laty tworzył w duecie z Ali’m.

Zobacz także