Strona Główna NewsyAktualności Caballero i JeanJass gruby mixtape w oparach ganji

Caballero i JeanJass gruby mixtape w oparach ganji

by Tymek
66 wyświetleń

Niedawno pojawiły się pierwsze odcinki trzeciego sezonu programu High & Fines Herbes, który na swoim YouTube wrzuca belgijski duet Caballero i JeanJass. Program w całości poświęcony jest marihuanie, a gościnnie pojawiają się w nim zaproszeni przez gospodarzy raperzy i ich przyjaciele. W programie oczywiście wszystko to co lubią miłośnicy jarania czyli wywiady, różnego rodzaju konkursy i teleturnieje, gotowanie z wykorzystaniem zioła i haszu.

Wydaniu trzeciego sezonu towarzyszyć ma też oryginalny mixtape, który zapowiada się bardzo grubo.

Okazuje się, że w swojej pięknej i gościnnej willi trzeciego sezonu High & Fines Herbes, Caballero i JeanJass dokonali czegoś więcej niż tylko palenie trawki i przygotowywanie pysznych posiłków. Belgijski tandem miał oczywiście czas na zorganizowanie kilku sesji studyjnych. Wraz ze swoimi wyjątkowymi gośćmi, którzy przybyli, aby zaszczycić swoją obecnością odcinki w nowym sezonie.

Caballero i JeanJass wrzucą mixtape zainspirowany ich serią High & Fines Herbes 10 kwietnia na platformy streamingowe, 17 kwietnia pojawi się wersja fizyczna. Pierwszy utwór promujący płytę to “Un cadeau”, nagray z Romeo Elvisem i Slimka został wydany kilka dni temu.

High & Herbs, szalony casting

A jeśli chodzi o listę gości, zapowiada się naprawdę mocno. W ramach projektu duet z Brukseli zgromadził całą śmietankę artystów aktualnej sceny wymieszanej z weteranami sceny, wszystko oczywiście w oparach słodkiego dymu. Tak więc będą obecni będą tu m.in. Lomepal, Oxmo Puccino, Bigflo & Oli, Lorenzo, Rim’K, Lefa, le Roi Heenok, Youv’ Dee czy Mister V.
Pojawi się też tutaj drobny polski smaczek, bo jedną z produkcji na albumie wysmażył tu nasz rodak Chris Carson.

Projekt jest już dostępny w przedsprzedaży, w bardzo ciekawej wersji deluxe wraz z książką kucharską i młynkiem do zioła.
Jeśli chodzi o trzeci sezon, pierwsze cztery odcinki programu są już dostępne na kanale High and Fine Herbs na YouTube.

Zobacz także