fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Classico Organise – co wiemy o tajemniczym projekcie?

Classico Organise – co wiemy o tajemniczym projekcie?

by Tymek
314 wyświetleń

Classico Organise – co wiemy o tajemniczym projekcie?

Wczoraj Jul opublikował post, zapowiadający tajemniczy projekt o nazwie Classico organisé. Post szybko udostępniła cała masa raperów zarówno z Paryża jak i Marsylii, co sprawia, że projekt zapowiada się szalenie ciekawie.

Tajemniczy post

Jul udostępnił na instagramie licznik odliczający do premiery Classico organisé. Hipotezy odnośnie projektu dosyć szybko skierowane zostały na tory kolaboracyjnego album łączącego sceny Paryża i Marsylii, na podobieństwo “Classico” czyli legendarnego starcia piłkarskich drużyn Paris Saint-Germain i Olympique Marsylia. Plotka nasiliła się w ostatnich godzinach, ponieważ wielu artystów podzieliło się w swoich relacjach odliczaniem opublikowanym przez Jula.

Gwiazdorski casting

W międzyczasie na liście znalazło się kilkudziesięciu artystów. Wśród nich wielu raperów ze stolicy: Hornet la Frappe, Kaaris, Niro, Sofiane, PLK, Rohff, Nahir czy Oxmo Puccino. Scena marsylska oczywiście ustawiła się za swoim “kapitanem” Jul, a w składzie możemy spodziewać się m.in. SCH, Soso Maness i Alonzo. Obsada gęstnieje z godziny na godzinę, a “Classico” zapowiada się na bardzo duże wydarzenie na francuskiej scenie.

Classico PSG-OM

Koniec odliczania zaplanowano na 27 października. Dla przypomnienia OM i PSG zagrają ze sobą w Ligue 1 – 24 października, czyli kilka dni wcześniej. Czy powinniśmy sobie wyobrazić promocję opartą na tym ważnym wydarzeniu we francuskim futbolu? Czemu nie!

Dla przypomnienia w zeszłym roku ukazała się kompilacja 13 Organise na której JuL zjednoczył twórców marsylskiej sceny. Album okazał się ogromnym sukcesem, a singiel “Bande Organise” rozbił bank jeśli chodzi o wyświetlenia i odsłuchy (diamentowa płyta).

Zobacz także