Strona Główna NewsyAktualności Maes podpisuje nowego artystę swoim labelu LDS

Maes podpisuje nowego artystę swoim labelu LDS

by Tymek
59 wyświetleń

Maes to jeden z artystów, którzy zyskali największa popularność w ostatnim czasie. Jego tegoroczny album “Les dernies salopards” od stycznia utrzymuje się w czołówce najczęściej kupowanych albumów. Nic dziwnego, że raper z Sevran (93) bierze się za rozbudowanie swoich struktur. Właśnie poznaliśmy nowego rapera, który dołączył do LDS (Les Derniers Salopards). Tym raperem jest Zed, bardziej znany jako członek grupy 13 Block.

Podobnie jak Maes, Zed też reprezentuje miasto Sevran. Oczywiście jego podpis w LDS nie zwiastuje separacji grupy 13 Block. Niedawno mieliśmy możliwość usłyszenia rapera solo u boku Leto i Ninho w utworze Double Binks.

Ale nie jest to jedyny raz, kiedy raper z Seine-Saint-Denis działa solo. Pojawił się już wraz z Larrym na jego albumie “Cité Blanche” w kawałku “187”, a także na debiutanckim albumie Maes ze numerem “Weed”. Co bardziej zaskakujące, mieliśmy również okazję usłyszeć go w duecie z Josmanem w kawałku “Bruce Wayne”, obecnym na najnowszym albumie rapera o nazwie “SPLIT”.

Zobacz także