fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Malik Montana w Paryżu z Sofiane i Bosh. Czyżby wkrótce wspólny numer?

Malik Montana w Paryżu z Sofiane i Bosh. Czyżby wkrótce wspólny numer?

by Tymek
2175 wyświetleń

Malik Montana w Paryżu z Sofiane i Bosh. Czyżby wkrótce wspólny numer?

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że Malik Montana spotkał się w studio z Lacrim i producentem Ari Beatz. Niestety do tej pory nie potwierdziło się oficjalnie czy w ramach tego spotkania powstały jakieś nagrania czy była to tylko koleżeńska wizyta z niemieckim producentem u francuskiej gwiazdy.

W ten weekend pojawiły się za to kolejne ciekawe wiadomości na instagramie Malika Montany. Polski raper od kilku dni przebywa bowiem w towarzystwie raperów z Hamburga – LX i Eight-O. Na instastory raper prezentował m.in. wizytę w kultowym Twin Studios Paris gdzie nagrywali m.in. DJ Snake, Migos czy A$ap Rocky, nie wspominając już o czołówce francuskiej sceny. Prócz tego pojawiły się materiały ze studia gdzie obok Malika i chłopaków z Hamburga pojawili się m.in. Tovaritch – francuski raper rosyjskiego pochodzenia, który wypuścił w piątek klip Bratva IX z Paluchem czy takie oto zdjęcie na którym polski raper pojawia się obok Sofiane i Bosh’a – dwóch gwiazd francuskiej sceny.

View this post on Instagram

@fiansolevrai @donmalikmontana alors là

A post shared by Sheubo (@bosh_officiel) on

Jak to oczywiście bywa w przypadku takich publikacji, wszystkich interesuje czy jest to tylko fotka powstała przy okazji wspólnych nagrywek niemieckich kolegów Malika czy też szykuje się coś ciekawego z polskim raperem. Chodzą słuchy, że Malik Montana podpisał umowę z jednym z niemieckich majorsów i szykuje materiał na tamten rynek. Kto wie czy nie dane nam będzie usłyszeć go w kooperacji z Sofiane, który jest jednym z mocniejszych punktów francuskiej sceny wraz ze swoim labelem Affranchis Music oraz Bosh, który w ciągu ostatnich miesięcy mocno podbił swoje notowania udziałem w serialu Valide zwiększając grubo zasięgi i od kilku tygodni gości na szczytach francuskich toplist z nowym singlem Djomb. Pożyjemy zobaczymy… jak tylko uda nam się coś ustalić i przekazać oficjalne info na pewno damy znać jak wygląda sytuacja.

Zobacz także