fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Najbardziej wyczekiwany francuski album tego roku ukaże się dziś w nocy

Najbardziej wyczekiwany francuski album tego roku ukaże się dziś w nocy

by Tymek
495 wyświetleń

Najbardziej wyczekiwany francuski album tego roku ukaże się dziś w nocy

Damso długo trzymał fanów w niepewności jednak okazało się, że jego najnowszy projekt QALF, ukaże się już dziś w nocy. Najbardziej wyczekiwany projekt tego roku wciąż owiany jest sporą dozą tajemnicy, bo mamy tylko szczątkowe informacje, które wypłynęły na twitterze. Płyta ma trwać 48 minut, taki czas widnieje na reklamach w paryskim metrze. Nie znamy oficjalnej listy gości chociaż pojawiło się info o udziale kongijskiego piosenkarza Fally Ipupa. Do sieci trafiła też prawdopodobna lista producentów płyty – Prinzly, Jules Fradet, Saint DX, Paco Del Rosso, Rodriguez Vangama, Benjay, Renaud Rebillaud, The 9AM, The Beginning, Ponko, OZ, Pierrari. Cóż na wszystkie wątpliwości rozwieją się już o północy gdy QALF trafi na platformy streamingowe.

Dla przypomnienia urodzony w 1992 roku Damso, to największa rap gwiazda Belgii ostatnich lat. Mający Kongijskie korzenie raper przez ostatnie lata związany był z labelem 92i. Jednak po wypełnieniu 3 albumowego kontraktu, raper rozstał się z wytwórnią Booby.
Damso ma na koncie trzy płyty Batterie faible (platyna), Ipséité (diament), Lithopédion (potrójna platyna). Jednym z jego największych hitów w karierze jest utwór “Θ. Macarena”, który możecie sprawdzić z polskimi napisami pod tym linkiem.

Odsłuch albumu:

Zobacz także