fbpx
Strona Główna NewsyAktualności PLK nowy album jeszcze w sierpniu!

PLK nowy album jeszcze w sierpniu!

by Tymek
628 wyświetleń

PLK nowy album jeszcze w sierpniu!

Niecały rok po wydaniu swojego ostatniego mixtape Mental, paryski raper ogłasza swój powrót. W swoich socialach wczoraj (5 sierpnia) PLK przygotował prezent dla wszystkich, którzy nabyli fizyczne wydanie Mental i są w posiadaniu dołączanego do nich banknotu 500 Enna. Każda z tych osób dostała możliwość zalogowania się na specjalną stronę i zamówienia jednej z 1000 limitowanych sztuk preorderu nowego albumu rapera! Specjalny pak zawiera album, koszulkę, plakat i bilet 1000 Enna, który będzie odblokowywał bonusowy content.

PLK nowy album jeszcze w sierpniu!

Nowy album PLK ukaże się już 28 sierpnia i będzie zatytułowany ENNA. Tytuł jest odniesieniem do imion rodzeństwa rapera i przewijał się już nie raz w jego twórczości. Na płycie znajdzie się 18 nowych utworów z bardzo konkretną listą gości. Raper z polskimi korzeniami zaprosił do współpracy – Hamzę, Rim’K, Niska i Heuss l’Enfoiré.

Cóż szykuje nam się zapewne sukces tak jak w przypadku dwóch ostatnich wydawnictw młodego rapera. Przypomnijmy, że debiutancki album Polak i jego ostatni mixtape Mental pokryły się platyną za ponad 100 tyś. sprzedanych egzemplarzy.

Zobacz także