fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Sinik vs Rockin Squat – przepychanka między weteranami sceny

Sinik vs Rockin Squat – przepychanka między weteranami sceny

by Tymek
176 wyświetleń

Sinik vs Rockin Squat – przepychanka między weteranami sceny

Między Sinikiem i Rockin Squat zrobiło się gorąco w ostatnich dniach.

Od kilku dni Sinik i Rockin’ Squat rozpoczęli wymianę zdań w kawałkach publikowanych w social mediach. Znany z konfliku z Booba, raper Sinik, rozpoczął działania wojenne we fragmencie kawałka opublikowanym na swoim instagramie. W ciągu jednej minuty pada sporo ostrych zaczepek. Najpierw wymierzył swoje słowa przeciwko Franckowi Gastambide (reżyserowi serialu Valide i filmu Taxi 5), którego filmy Sinik porównuje do „fabryki stereotypów”, by później wrzucić kilka kąśliwych linijek w stronę członka legendarnej grupy Assassin:

„Rockin’ Squat, ta linijka jest dla ciebie. Synu rodziny Cassel. Dużo mówisz jak na burżuja, który sprzedał 28 kaset. W twojej rodzinie jest talent, ale nie graj pioniera, jesteś dowodem na to, że jabłko może spaść daleko od jabłoni”

Jeśli oficjalnie nie wiadomo, co skłoniło Sinika do pójścia za weteranem, można znaleźć uzasadnienie w filmie dla magazynu GQ, opublikowanym w sierpniu 2020 roku. Rockin’ odkrywa tam utwór „Une époque formidable”, precyzując, że nigdy nie słuchał Sinika. To dosyć zaskakujące, kiedy wiemy, że Rockin’ Squat zrobił dużą część swojej solowej kariery w latach 2000.

Weteran francuskiego rapu długo nie zwlekał z odpowiedzią. Najpierw ponownie opublikował fragment z wywiadu dla GQ na swoim koncie na Instagramie, a po nim opublikował krótki, jednominutowy kawałek, w którym krótko odpowiada Sinikowi.

„Osiem taktów, twoje starcie nie jest więcej warte”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez RCKNSQT (@realrockinsquat)

Sytuacja wygląda ciekawie, Sinik zaprezentuje utwór, którego fragment poznaliśmy już 28 stycznia. Zobaczymy, czy utwór wywoła dalszą burzę i czy beef się rozwinie czy właśnie się zakończył.

Zobacz także