fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Sofiane vs Lacrim i Hornet la Frappe – czyżby koniec konfliktu?

Sofiane vs Lacrim i Hornet la Frappe – czyżby koniec konfliktu?

by Tymek
521 wyświetleń

Sofiane vs Lacrim i Hornet la Frappe – czyżby koniec konfliktu?

Od czasu wycieku rozmowy telefonicznej między Fianso a nieznajomym, w której raper oświadczył, że według niego​​ Lacrim jest młodym “przydupasem” Booby, wiadomo było, że sytuacja pomiędzy Sofiane i Lacrim jest gorąca. Napięcie między raperami rosło dodatkowo przez ostatnie kilka dni mijającego tygodnia. Wszystko podgrzewane było na Instagramie, gdzie Lacrim ogłosił to, że opuszcza Dubaj i pojawia się w Paryżu i chce spotkać się twarzą w twarz z szefem labelu Affranchis Music. Raper pokazał, także jak krąży po starej dzielnicy Sofiane (Blanc-Mesnil w 93).

Dwóch francuskich raperów w końcu spotkało się jednej z nocy, co można zobaczyć w poniższym wideo. Wygląda na to, że Sofiane i Lacrim w końcu spokojnie rozwiązali spór podczas tej bezpośredniej rozmowy.
Nie wiadomo jednak czy nie obyło się bez incydentu, bo po sieci krążyły też nagrania w których osoba podobna do Fianso pojawia się bez spodni na osiedlu. O sytuacji będziemy jeszcze informować.

Kilka dni wcześniej zakończył się również konflikt między Sofiane i Hornet la Frappe, któremu dostało się rykoszetem podczas wspomnianej wcześniej rozmowy telefonicznej, która wyciekła. Młody raper z Epinay sur Seine, odniósł się do tego wycieku w trakcie audycji Planete Rap promującej wydanie jego ostatniego albumu “Ma Ruche”. Jak stwierdził w niej, że oczekiwał, że Sofiane chociaż do niego zadzwoni z wyjaśnieniem całej sytuacji po tym jak obraził jego matkę w rozmowie która trafiła do sieci (nazwał go skurwysynem). Przyznał też, że liczył, że takie sprawy powinno rozwiązywać się twarzą w twarz, tym bardziej od rapera z którym łączyło go kilka wspólnych utworów i udział w projekcie 93 Empire łączącym raperów z departamentu 93 (Seine Saint-Denis), gdzie Hornet również nagrał kilka zwrotek. Kilka dni później pojawiła się w sieci wiadomość od Sofiane w, której przeprosił Hornet’a i twierdził, że rzeczywiście sprawa powinna być rozwiązana wcześniej telefonem z jego strony.

Zobacz także