Strona Główna NewsyAktualności 13 Organise czyli Marsylia w natarciu

13 Organise czyli Marsylia w natarciu

by Tymek
233 wyświetleń

13 Organise czyli Marsylia w natarciu

Po sukcesach takich projektów jak 93 Empire, w którym Sofiane zgromadził silną reprezentację departamentu Seine-Saint Denis, przyszedł czas na Marsylię i projekt 13 Organise. Za sterami stoi Jul, który do współpracy zaprosił śmietankę tamtejszej sceny: SCH, Soso Maness, IAM, la Fonky Family, Alonzo, Elams, Carré Rouge, Kofs, Naps, l’Algerino, Guirri Mafia, Ghetto Phenomene… cóż lista gości robi mocne wrażenie.

Kilka dni temu nagrane zostały zdjęcia do klipu “Bande Organise”, w którym rapują Jul, Naps, Sch, Elams, Kofs, Solda (Guirri Mafia) i Houari (Ghetto Phenomene). Za realizację obrazu odpowiada William Thomas, znany realizator klipów (m.in. Niska, Gradur, Ninho, a ostatnio także Malik Montana i Eight-O).

Co ciekawe to nie jedyny projekt z Marsylii, który jest przewidziany w najbliższym czasie. Trzecią część Chroniques de Mars zapowiedział Bouga! Z pierwszych przecieków wynika, że pojawią się tam nietypowe kolaboracje na pierwszy ogień ma iść wspólny kawałek SCH i Akhenatona z IAM. Cóż zapowiada się bardzo ciekawie, czyżby Marsylia wracała znowu na szczyt francuskiej sceny?

Zobacz także