fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Akhenaton trafił do szpitala

Akhenaton trafił do szpitala

by Tymek
410 wyświetleń

Akhenaton trafił do szpitala

Legendarny raper i założyciel IAM został umieszczony na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Timone w niedzielny wieczór.

Według informacji BFMTV, Akhenaton trafił na OIOM z niewydolnością oddechową. Członek IAM uzyskał pozytywny wynik testu na Covid – 19, następnie trafił do szpitala i przeniesiony na oddział intensywnej terapii w niedzielę wieczorem w szpitalu Timone.

W poniedziałek został zwolniony z intensywnej terapii, ale pozostaje na tlenoterapii.

Rodzina potwierdziła, że ​​artystka był w szpitalu, ale odmówiła komentarza w sprawie.

W ostatnich tygodniach grupa odwołała kilka koncertów, po tym jak wśród członków pojawił się przypadek Covid – 19.

W ostatnim czasie raper wraz z IAM publicznie wyraził swój sprzeciw wobec przepustki zdrowotnej (tzw. passe sanitaire) i obowiązku szczepień na portalach społecznościowych. „Powtarzam, że z grupą IAM jesteśmy przeciwko przepustce zdrowotnej i przeciwko obowiązkowym szczepieniom (…)”

Mamy nadzieję, że legenda marsylskiej sceny już wkrótce powróci do zdrowia.

UPDATE:
Jak podaje Imhotep członek IAM, historia BFMTV jest mocno naciągana. Akhenaton rzeczywiście trafił do szpitala na tlenoterapię, ale w związku z infekcją bakteryjną a nie COVID-19. Widocznie mediom zależy na takim przedstawieniu sprawy – tym bardziej w kontekście mocnych wypowiedzi grupy przeciwko reżimowi sanitarnemu i obowiązkowym szczepieniom.

Zobacz także