Strona Główna NewsyAktualności Dwie polskie produkcje na dzisiejszych premierach we Francji!

Dwie polskie produkcje na dzisiejszych premierach we Francji!

by Tymek
242 wyświetleń

Dwie polskie produkcje na dzisiejszych premierach we Francji

Już w maju zaprezentowaliśmy Wam artykuł o Polskich producentach, którzy z powodzeniem produkują utwory dla francuskich raperów.
Wczoraj publikowaliśmy też video-wywiad z Hayce Lemsi, który wypowiada się o swojej współpracy z MilionBeats i pracach nad kolejnymi wspólnymi projektami. A także klip do kawałka Isha feat Dinos – „Idole”, za którego aranżację odpowiada nasz rodak Chris Carson.

Dziś 8 listopada mamy dla Was kolejne świetne info o Polskich producentach na francuskich albumach! Wszystko za sprawą dzisiejszych premier płytowych: Bene, młodego podopiecznego grupy PNL, który wydał dziś swój debiutancki album „El Naya” oraz pochodzącego z Tuluzy rapera Babarr, który działa pod skrzydłami struktury Noviceland za którą odpowiada Fardi Bourimech (ex-Theraphy Music / BTTF – grupa producencka związana m.in. Kaaris’em) w dniu dzisiejszym wydał swój projekt zatytułowany „Mort ou vif”.

Obie płyty łączy Polak I’Scream, który wyprodukował numery na obu tych płytach!
Pochodzący z Oświęcimia producent wyprodukował wraz z Workiem utwór „Nuage” w którym Bene wspiera inny raper z obozu PNL – S-Pion (panowie produkowali również wspólnie utwór „La Rue” z jego ostatniego albumu „Sourou” wydanego w wakacje).

Na projekt Babarr „Mort ou vif” trafił natomiast bit Iscream do kawałka „Shit”. Sam producent powiązany jest również z ekipą produkującą rapera Noviceland, więc zapewne niedługo możemy się spodziewać dalszej ekspansji na tamtejszym rynku.

Gratulujemy obu Polakom i czekamy na kolejne produkcje naszych rodaków dla raperów z Francji!

Zobacz także