fbpx
Strona Główna NewsyAktualności Wystawa poświęcona NTM

Wystawa poświęcona NTM

by Tymek
337 wyświetleń

Wystawa poświęcona NTM

Od 20 lutego do 10 marca w Centrum Kultury Hip-Hop – La Place odbędzie się bezpłatna wystawa poświęcona legendarnej grupie NTM. Fotograf Gianni Giardinelli pokaże swoje zdjęcia z ostatniej trasy NTM, z okazji 30-lecia grupy.

Wystawa NTM
Po 30 latach koncertów i 30 latach kariery NTM ogłosiło swoją ostatnią trasę. W 2019 roku JoeyStarr i Kool Shen zagrali ostatnią trasę koncertową na festiwalach we Francji i za granicą. Fotograf Gianni Giardinelli ruszył w trasę z zespołem.

Na próbach, za kulisami, na scenie lub na widowni: kilkaset zdjęć przypomina kluczowe momenty z ostatniej trasy. Te zdjęcia będą eksponowane za darmo przez prawie miesiąc w Forum des Halles, w sercu Paryża.

W środę, 19 lutego w La Place Hip Hop Cultural Center odbył się kameralny koncert inaugurujący wystawę. Z tej okazji pojawiło się kilka legend francuskiego rapu: DJ Pone, Busta Flex, Zoxea, Lord Kossity, Nathy, i goście…

Wystawa poświęcona NTMWystawa poświęcona NTMWystawa poświęcona NTMWystawa poświęcona NTMWystawa poświęcona NTMWystawa poświęcona NTMWystawa poświęcona NTMWystawa poświęcona NTM

Zobacz także